ceny od 40zł/h
Skybowling wrócił do gry! Zapraszamy!
Imprezy dla firm
Imprezy dla dzieci
Imprezy dla przyjaciół
Graj w weekendy po północy!
Wigilie dla firm w Sky Bowling
90 minut w cenie godziny
Studenci grają taniej!
Seniorze, daj czadu na kręglach!

Promocje

60 minut = 90 minut

Promocja "60 minut = 90 minut" obowiązuje w dniach poniedziałek - piątek dla wizyt rozpoczętych w godz. 9:00-15:30 oraz w niedziele dla wizyt rozpoczętych w godzinach 10:00-21:30 i dotyczy wynajmu max. 2 torów.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami na wynajem torów.
Promocja obowiązuje do odwołania.
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "60 minut = 90 minut"

Seniorze! Daj czadu na kręglach!

Promocja "Seniorze! Daj czadu na kręglach" oznacza specjalną cenę 30zł za wynajęcie 1 toru dla max. 5 osób w Sali Głównej na 60 minut.
Dotyczy wizyt rozpoczętych w godzinach 9:00-11:00.
Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku za okazaniem legitymacji emeryta-rencisty i nie łączy się z innymi promocjami na tory.
Oferta jest aktualna od 07.09.2021 do odwołania
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "Seniorzy grają taniej"

Studenci i uczniowie 40 zł/h lub 70 zł/h

Promocja "40zł/h/tor dla uczniów i studentów" obowiązuje w dniach poniedziałek - piątek dla wizyt rozpoczętych w godz. 12:00-15:30.
Promocja "70zł/h/tor dla uczniów i studentów" obowiązuje w dniach poniedziałek - wtorek dla wizyt rozpoczętych w godz. 17:00-22:00.
Z oferty można skorzystać po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami na wynajem torów.
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "Studenci grają za 40zł" lub "Studenci grają za 70zł"

Graj taniej z Kartą Sky Tower Club

Promocja "-5% na cały rachunek z Kartą Sky Tower Club" obowiązuje przez cały tydzień.
Właściciel karty może wynająć 1 tor dla max. 5 osób.
Zniżka nie obejmuje imprez zorganizowanych.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Kod promocji, który należy wprowadzić w formularzu kalkulatora lub podać podczas składania rezerwacji telefonicznie: "-5% z kartą STC"